Autokokkuost24.ee

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Autokokkuost24-s oleme pühendunud Teie isikuandmete privaatsuse ja turvalisuse kaitsmisele. Palun võtke hetk, et üle vaadata järgmised jaotised meie privaatsuspoliitika kohta.

Kes me oleme:

Me oleme Autokokkuost24, autode ostmise ettevõte, mis asub Eestis. Meie missiooniks on lihtsustada auto ostu või müügi protsessi ning pakkuda õiglaseid ja usaldusväärseid tingimusi.

Andmete kogumine ja kasutamine:

Kogume ja säilitame turvaliselt Teie poolt esitatud andmeid, võimaldades meil tõhusalt töödelda Teie sõiduki pakkumist.

Turvalisus ja privaatsus:

Mõistes Teie turvalisuse ja privaatsuse tähtsust, käitleme Teie isikuandmeid äärmise hoolega ja rakendame nende kaitsmiseks rangeid turvameetmeid. Olge kindel, et Teie andmed on kaitstud ja neid kasutatakse ainult Teie auto ostupakkumise tõhusaks töötlemiseks.

Keelatud toimingud:

Autoreklaamide kopeerimine ja esitamine meie platvormilt mis tahes muudele internetiplatvormidele ilma autori nõusolekuta käsitletakse meie tingimuste rikkumisena, mis võib kaasa tuua kohtumenetluse. Suhtume sellesse küsimusse tõsiselt, et säilitada meie platvormi terviklikkus.

Meedia (autode piltide üleslaadimine):

Vormi täites saate üles laadida fotosid oma autost. Neid pilte hoitakse turvaliselt ja neid kasutatakse ainult teie sõiduki hindamiseks enne ostmist.

Küpsised:

Meie veebisaidi toimimise parandamiseks võime kasutada küpsiseid. Need küpsised aitavad meil analüüsida veebisaidi liiklust, isikupärastada sisu ja täiustada meie teenuseid. Teil on võimalus oma brauseri seadetes küpsiseid aktsepteerida või tagasi lükata.

Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt:

Meie veebisait võib sisaldada muude veebisaitide manustatud sisu (nt videoid, pilte, artikleid).

Andmete jagamine:

Isikuandmeid võidakse edastada kolmandatele isikutele, nimelt eranditult meie partneritele, kui nad on kaasatud auto ostmise protsessi.

Andmete salvestamine:

Säilitame Teie andmeid käesolevas poliitikas sätestatud eesmärkide täitmiseks. Siiski ei säilita me Teie isikuandmeid kauem kui seadusega nõutud või lubatud.

Teie õigused:

Teil on õigus juurde pääseda meile edastatud isikuandmetele, neid parandada või kustutada. Kui soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti teel: info@autokokkuost24.ee.

Andmeedastus:

Teie andmeid võidakse edastada, säilitada ja töödelda teistes riikides, linnades ja füüsiliste autot ostvate ettevõtete kaudu kogu Eestis, kus asuvad meie partnerettevõtted või teenusepakkujad. Kasutades meie veebisaiti ja teenuseid ning esitades meile pakkumise, nõustute oma andmete edastamisega.

Meie platvormi kasutamisega nõustute meie privaatsuspoliitika ja tingimustega ning aitate kaasa meie platvormi terviklikkuse säilitamisele, pakkudes kõigile kasutajatele turvalist ja usaldusväärset keskkonda.

Lisateabe või selgituste saamiseks meie privaatsuspoliitika kohta võtke meiega ühendust aadressil info@autokokkuost24.ee.

etEesti